Kunstroute Tweede Periode. Augustus tot Oktober

Kunstroute 2014 Periode 2. Augustus-September-Oktober


1 . ‘t Silversand Tea Room Arthur Scheirsisstraat 15: Vanderweghe Winnie (Schilderkunst) en Ellen Lanckman (Poëzie)
2. Café James Arthur Scheirisstraat 11: Kunstenaar Bockstale Robert (Fotografie)
3. DW Immo Arthur Scheirisstraat 4 Bus 1: Kunstenaar Peter Holderbeke (Abstracte Kunsten, Schilderen en Installaties)
4. Fits Sportwaer Heldenlaan 2-6 : Kunstenaar Jacques Tortelboom (Schilderkunst)
5. Optisch Centrum Claeys Heldenlaan 14: Kunstenaar Miva (Keramiek en andere)
6. DVV Insure Consult NV, Heldenlaan 38: Kunstenaar JJhemp (Poëzie, Gedichten,Schilderkunst)
7. Zina Heldenlaan 42 Bus 1: Suzanne Faut (Schilderkunst en Keramiek)
8. Rigoletto Heldenlaan 42 Bus 2: Suzanne Faut (Schilderkunst en Keramiek)
9. Kasjmier Heldenlaan 46: Kunstenaar Geert Belet (Glaskunstenaar en andere)
10. Praatcafé De Reinaert Heldenlaan 56: Kunstenaar Roger Labee (Schilderkunst)
11. VDK Spaarbank Heldenlaan 41: Kunstenaar Brichard (Schilderkunst)
12. Coiffure Fransy Trapstraat 7: Kunstenaar Suzanne Faut (Schilderkunst, Keramiek en andere)
13. Eetcafé Cocoon Kazernstraat 12: Kunstenaar Salsinder (Schilderkunst)
14. Restaurant Mange@Tous Kleine Nieuwstraat 5: Kunstenaar Béatrice Van Pottelsberghe (Schilderkunst)
15. Selextion Rimbaut Van Aelbroeuckstraat 21: Kunstenaar Stijn Vergauwen (Glaskunstenaar en andere) + Lilliane Minnaert (Schilderkunst)
16. Café Meileken Stationplein 9-10: Kunstenaar Yvan De Vos (Schilderkunst)
17. Restaurant De Ké Hospitaalstraat 81: Kunstenaar Sylvia Van Roie (Schilderkunst en keramiek)
18. Café Au Lait Stationsstraat 3: Kunstenaar Bram Antheunis (Schilderkunst, andere)
19. De Kleine Prins Restaurant Stationsstraat 33: Kunstenaar Yvan De Vos (Schilderkunst)
20. Huis Van De Sande Tea Room Stationsstraat 45: Kunstenaar André Spitaels (Schilderkunst)
21. Pastry Design bakkerij Stationsstraat 50: Kunstenaar Roger Labee (Schilderkunst)
22. Daskalides Chocolatier Stationsstraat 22: Jacques Tortelboom (Schilderkunst)
23. Uitvaartcentrum De Varen Hoogstraat 6: Kunstenaar Gerd Braekman (Schetsen, Beelden, Gedichten, Poëzie)
24. Matinee Bleue Tea Room Hoogstraat 52: Kunstenaar Rudy Van Nieuwenhove (Schilderkunst)
25. Arome Sence & Beauty Meire 13 : Kunstenaar Lilliane Minnaert (Schilderkunst)
26. Bo Té Lingerie Hoogstraat 71: Kunstenaar Kathy Vandamme (Keramiek, beelden)
27. Klank en Beeld De Meyer Hoogstraat 61: Kunstenaar Geert Belet (Glaskunstenaar en andere) & Béatrice Van Pottelsberghe (Schilderkunst)
28. Optiek Jacques Hoogstraat 43: Kunstenaar Kathy Vandamme (Keramiek en beelden)
29. Lingerie Ingrid Hoogstraat 37: Kunstenaar Albert De Pessemier (Schilderkunst)
30. ’ T Zoetegem Tea Room Hoogstraat 35: Kunstenaar Mark Deplancke (Schilderkunst, Keramiek)
31. Excess Boetiek Hoogstraat 27: Kunstenaar Brichard (Schilderkunst) en Kathy Vandamme (Keramiek, beelden)
32. Restaurant De Kring Markt 4: Kunstenaar Pavlin Karadimov (Schilderkunst), Hugo Tanghe (Schilderkunst) & Regine De Rouck (Juwelen en beelden)
33. Frituur ’t Puntzaksken Markt 6: Kunstenaar Peter Holderbeke (Schilderkunst en installaties)

Volg deze Route zoals uitgestippeld en u zal op deze wijze alle kunstenaars en locaties gemakkelijk terug vinden. Wij voegen een kaartje toe van Zottegem met de route op.

Download Documenten

Kunstroute Tweede Periode Augustus tot Oktober.docx (15697)

Plan Kunst Route Art On Tour 2014.docx (257099)

Hoofdsponsor: (Volledig jaar 2014 vermelding op website)

         

            Els Van Der Meersch (kantoorhouder)

                     Heldenlaan 41

                     9620 Zottegem

                     Tel: 09/371.42.63

                   Mail: zottegem@vdk.be 

                       Web: www.vdk.be/vestigingen/184